Przejdź do sklepu internetowego

Kabiny prysznicowe i serwis wanien z hydromasażem

Martiv jako serwis kabin prysznicowych i sprzedawca asortymentu z branży sanitarnej pojawił się na rynku w 2006 roku. Od tego czasu przekonaliśmy do siebie wielu klientów. Udało nam się nawiązać współpracę z czołowymi producentami w branży sanitarnej. W Warszawie funkcjonujemy jako serwis m.in. takich firm, jak Cadazzo, Hansa, Pamos i Saniform. Stale poszerzamy ofertę, czego efektem może być coraz bogatszy asortyment w naszym sklepie. Klientom oferujemy między innymi pompy i dysze do wanien z hydromasażem czy też kabiny prysznicowe wielu marek. W przypadku zdecydowania się na kupno naszego produktu, klient nie musi się martwić o montaż. Gdy zaistnieje taka konieczność, montażem kabiny prysznicowej zajmą się nasi hydraulicy.

Pompy do wanny z hydromasażem i inne części

W naszej ofercie dostępne są dysze do wanien z hydromasażem i pompy oraz inne części produkcji europejskiej i amerykańskiej. Dzięki temu możemy zapewnić bezawaryjne działanie oraz długą żywotność kabin prysznicowych, parowych, wanien z hydromasażem dostępnych w naszej ofercie.

Decydując się na zakupy w naszym sklepie oraz skorzystanie z naszych usług Klienci mają gwarancję, iż dostają produkty spełniające wymagane normy oraz posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty, a usługi naprawy kabin prysznicowych czy wanien przebiegają na sprawnie i na najwyższym poziomie. 

Współpracujemy z