Kabina prysznicowa z hydromasażem – jaką wybrać?

Kategoria: Blog

kabina z hydromasażem

Ponieważ wanna z hydromasażem musi być dostosowana do powierzchni łazienki (minimalnie 6 m2), to w małych łazienkach lepiej sprawdzą się wanny narożne lub kabiny prysznicowe parowe z hydromasażem.

Kabiny prysznicowe z hydromasażem

Oferta kabin prysznicowych na rynku jest duża. Od najprostszych wyposażonych w panel z kilkoma dyszami, po kabiny prysznicowe z sauną, kąpielą kaskadową i chromoterapią. Jeśli już mamy kabinę prysznicową, to możemy w niej zamontować panel do hydromasażu. Musimy przy tym zwrócić uwagę na sposób doprowadzenia wody, kratki odpływowe oraz wielkość kabiny. Jeśli chcemy jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, dobrym pomysłem będzie zastosowanie panelu narożnego. Zarówno w wanny, jak i w kabiny prysznicowe wyposażone są w dysze do masażu wodnego.

Zanim kupimy kabinę z hydromasażem

Nie warto łapać się na promocje i kupować niemarkowe kabiny z hydromasażem. Tańsze kabiny produkowane są z polistyrenu, który szybko żółknie, pęka, zniekształca się przy wysokiej temperaturze. Markowe kabiny wykonane są z akrylu, który nie zmienia barwy, a ewentualne zarysowania łatwo jest usunąć. W Warszawie szczególnie polecamy kabiny prysznicowe Duschy oraz kabiny parowe Duschy. Zakup tańszych urządzeń nieznanych producentów niesie ze sobą nie tylko niższy poziom wykonania, krótszy okres gwarancji, ale też brak części zamiennych czy niewłaściwy montaż. Trzeba na to zwracać uwagę, jeśli chcemy się cieszyć bezawaryjną eksploatacją. Jeśli zdecydujemy się na zakup markowej kabiny prysznicowej, to zwróćmy uwagę czy będziemy mieć zapewniony serwis i dostęp do części zamiennych. W tym przypadku proponujemy rozważyć naszą ofertę, gdyż możemy się pochwalić profesjonalnym montażem oraz naprawą kabin prysznicowych w Warszawie.

Zapewniamy serwis kabin prysznicowych w Warszawie takich marek jak: Pamos Austria, serwis Saniform, serwis Cadazzo, serwis Hansa – są to sprawdzone marki  produktów, dostępnych są w naszej ofercie